شنبه - چهارشنبه 8 تا 18

ویدیو

فیلم رسوب و تاثیراتی که این پدیده روی لوله‌ها و تجهیزات می‌گذارد موضوع اصلی‌ای است که فیلم‌های آن در این بخش از وب‌سایت شرکت بهرشد منتشر خواهد شد. رسوب‌ها بر اثر ته‌نشین شدن املاح، ناخالصی‌ها و سختی‌های موجود در آب و سایر سیالات، به وجود می‌آیند و تشکیل آن‌ها در تجهیزات خانگی و صنعتی به مرور باعث خواهد شد که عملکرد دستگاه دچار اختلال شود و در نهایت می‌تواند با وارد کردن آسیب‌های جدی باعث توقف عملکرد دستگاه و سیستمی که دستگاه در درون آن کار می‌کند، بشود.

ویدیوهایی از چگونگی تشکیل شدن این رسوبات و تاثیر که بر کارکرد تجهیزات می‌گذارند را در این قسمت به مخاطبانمان ارائه خواهیم داد.

شرکت دانش‌بنیان بهرشد یک مجموعه خلاق و نوآور است که موفق شده است دستگاه‌های رسوب‌زدای خانگی و صنعتی تولید کند. این دستگاه‌ها با نصب شدن روی انواع تجهیزات و لوله‌های آب خانگی و صنعتی و ایجاد میدان الکترومغناطیسی رسوب‌های موجود را از بین برده و از تشکیل شدن رسوبات جدید جلوگیری می‌کنند. ویدیوهایی از این دستگاه‌ها و لوازم جانبی آن‌ها، چگونگی نصب آن‌ها در منازل یا محیط اداری و صنعتی و شکل کار آن‌ها را می‌توانید در قسمت گالری و بخش ویدیوی وب‌سایت شرکت بهرشد مشاهده بفرمایید.

لازم به ذکر است که دستگاه‌های رسوب‌زدای صنعتیِ تولید شده توسط این شرکت در دو نوع مختص تجهیزات سرمایشی و مختصِ تجهیزات گرمایشی تولید شده و هر کدام از آن‌ها روی بخش‌های مختلفی از یک سیستم یا دستگاه نصب می‌شوند. برای مثال دستگاه‌های رسوب‌زدای مختص تجهیزات سرمایشی می‌توانند روی انواع چیلر، لوله‌های آب سرد، فن‌کوئل‌ها، برج‌های خنک‌کننده، اواپراتورها، کندانسورها و … نصب می‌شوند. دستگاه‌های مختص تجهیزات گرمایشی نیز روی لوله‌های آب گرم، مبدل‌های حرارتی، رادیاتورها، پمپ‌ها، دیگ‌های آبگرم یا بویلرها و … نصب می‌شوند. ویدیو‌هایی از چگونگی نصب رسوب‌زداهای صنعتی روی این تجهیزات و نحوه کارکرد ‌آن‌ها را در این قسمت مشاهده خواهید کرد.

فیلم رسوب و اثرات آن بر تجهیزات و راهکار ما برای جلوگیری از آن را مشاهده بفرمایید.