شنبه - چهارشنبه 8 تا 18

درباره ما

شرکت تعاونی مهندسی الکترونیک بهرشد یک شرکت دانش‌بنیان و فناور است که فعالیت اصلی آن طراحی و تولید انواع دستگاه‌های رسوب‌زدای الکترونیکی است. این دستگاه‌ها در ابعاد و کاربری خانگی و هم در ابعاد و کاربری صنعتی تولید می‌شوند.

بهرشد در سال 1386 تاسیس شده و امروزه با بیش از 14 سال سابقه و تجربه در حوزه‌های پژوهش و تولید محصول در زمینه رسوب آب و روش‌های رسوب‌زدایی الکترونیکی، گامی در جهت حفظ منابع آبی کشور برداشته است.

در سال 1388 مرکز پژوهشی، توسعه فناوری و صنایع نوین ایران اختراع و نوآوری شرکت بهرشد را در دسته فناوری‌های های‌تک (High Tech) قرار داد و همچنین مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن برای این دستگاه‌ها تاییدیه فنی صادر کرد. چنین موفقیت‌هایی باعث شد که مجموعه بهرشد بیش از پیش به فکر توسعه و اعتلای محصولات تولیدی خود افتاده و سعی کند با گسترش کسب و کار، این تکنولوژی را در اختیار ساختمان‌ها کارخانه و تاسیسات بیشتری قرار دهد.

گسترش فعالیت‌های مجموعه ما در ادامه روند کاری خود، باعث شد که در سال‌های 1391 و 1392 مرکز پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران قرارداد همکاری برای انجام دو طرح خود را با شرکت بهرشد به امضا برساند. لازم به ذکر است اجرای این دو طرح با نظارت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران همراه بوده است و صحت انجام پروژه توسط کارشناسان این سازمان مورد تایید قرار گرفته است.

در سال 1392 سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران گواهینامه توانمندی فناورانه خود را به بهرشد اعطا کرده و در همین سال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز بهرشد را به عنوان شرکت تعاونی برتر در سطح استان تهران انتخاب نمود. در سال 1393 نیز دومین اختراع فناورانه بهرشد که در زمینه ارتقا سیستم انتقال امواج برای افزایش رسوب‌زدایی بود، از جانب سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران مورد تایید قرار گرفت.

لازم به ذکر است که کارشناسان و همکاران مجموعه بهرشد با همت و تلاشی که داشتند موفق شدند در بدو تاسیس این شرکت و در سال 86 موفق به طراحی، ثبت اختراع و تجاری‌سازی فناوری رسوب‌زدای الکترونیکی شوند.