شنبه - چهارشنبه 8 تا 18

رسوب زدای خانگی

دستگاه رسوب زدای کولر آبی C2 تا ظرفیت 4500

رسوب زدای خانگی یکی از اصلی‌ترین محصولات تولید شده توسط شرکت بهرشد بوده که به عنوان دستگاهی کاربردی و مفید در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با نصب در منازل و مجاورت لوله‌های انتقال آب، اقدام به رسوب‌زدایی از درون لوله‌ها می‌کند. رسوب‌زدای خانگی بهرشد این کار را با استفاده از ایجاد میدان الکترومغناطیسی انجام می‌دهد.

استفاده کردن از این دستگاه باعث می‌شود رسوب‌هایی که ته‌نشین شده‌اند از درون لوله‌ها کنده شده و خارج شوند. همچنین وجود این دستگاه این اجازه را به املاح و ناخالصی‌ها نمی‌دهد تا ته‌نشین شوند و از تشکیل شدن رسوبات جلوگیری خواهد کرد.

هنگامی که لوازم خانگی و تجهیزات تاسیساتی ساختمان با استفاده از دستگاه رسوب‌زدای الکترونیکی بهرشد محافظت شوند این کار نتایج قابل توجهی در پی خواهد داشت. دو برابر شدن عمر لوازم خانگی یکی از مزیت‌های چشمگیر رسوب‌زدایی است. نکته مثبت بعدی کاهش پیدا کردن هزینه تعمیرات و نگهداری لوازم و تاسیسات است.

رسوب زدای خانگی

 

صرفه‌جویی کردن در مصرف برق و دیگر انرژی‌ها، تامین گرمای مطلوب در زمستان‌ها و سرمای مناسب در تابستان‌ها توسط تجهیزات مخصوص به آن‌ها که با رسوب‌زدای الکترونیکی بهرشد رسوب‌زدایی شده‌اند. فایده بعدی استفاده از این دستگاه‌ها است.

در ضمن باید اشاره کرد که این تاسیسات خانگی در صورتی که توسط دستگاه رسوب‌زدا محافظت شوند کمتر دچار خرابی و اختلال در عملکرد خواهند شد. همچنین در مورد لوله‌های انتقال آب ساختمان هم باید اشاره کرد در صورتی که رسوب‌زدایی شوند فشار آب گرم و آب سرد منزل نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

لوله‌هایی که دچار رسوب شده و مورد رسوب‌زدایی قرار نگیرند به مرور دچار فرسایش می‌شوند و انباشت رسوب‌ها باعث خواهد شد که این لوله‌ها دچار پوسیدگی و سپس شکستگی شده و تخریب صورت پذیرد. از آنجایی که لوله‌کشی‌های ساختمان درون دیوارها یا کفِ بنا انجام شده است، شکستن آن‌ها می‌تواند باعث ایجاد اختلال در زندگی روزمره، نیاز به انجام تعمیرات و بنایی و سلب آسایش شود.

رسوب زدای خانگی بهرشد از بروز چنین اتفاقاتی پیشگیری خواهد کرد.