شنبه - چهارشنبه 8 تا 18

رسوب زدای صنعتی

رسوب‌زدای صنعتی

رسوب زدای صنعتی محصولی لازم و مفید برای کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، ساختمان‌ها و مراکز اداری و تجاری است. این دستگاه در دو نوع متفاوت از هم توسط بهرشد طراحی، تولید و ارائه شده است. یک نوع از آن دستگاهی است که روی تجهیزات گرمایی مراکز و ساختمان‌های مختلف نصب می‌شود و نوع دیگر آن روی تجهیزات گرمایشی قرار می‌گیرد و کار رسوب‌زدایی از این تجهیزات را انجام خواهد داد.

از جمله تجهیزات و مکان‌هایی که رسوب‌زدای صنعتیِ تجهیزات گرمایشی، روی آن‌ها نصب می‌شود، باید به دیگ‌های آبگرم، مبدل‌های حرارتی، پمپ‌ها، رادیاتورها و لوله‌های مختلف نام برد. همچنین مکان‌ها و تجهیزاتی که رسوب‌زدای صنعتی مختص به تجهیزات سرمایشی روی آن‌ها نصب می‌شود باید به چیلر، کندانسور، اپراتور، برج خنک‌کننده، پمپ‌ها، فن‌کوئل‌ها و لوله‌ها اشاره کرد.

استفاده از این دستگاه‌ها در محیط‌های صنعتی مزایای زیادی را برای آن مجموعه در پی خواهد داشت. برای مثال استفاده از این دستگاه‌ها و رسوب‌زدایی‌ای که انجام می‌دهند، می‌تواند نرخ استهلاک تاسیسات و تجهیزات آن‌ها را به مقدار زیادی کاهش دهد. رسوب‌زدایی در دانشگاه‌ها، پتروشیمی‌ها، پالایشگاه‌ها، صنعت فولاد و … می‌تواند باعث بالا بردن راندمان تجهیزات این مراکز و محافظت از تاسیسات آن‌ها شود.

رسوب‌زدای خانگی

هنگامی که تجهیزات و تاسیسات این مراکز رسوب‌زدایی شوند و دستگاه تولید شده توسط بهرشد، اجازه تشکیل رسوب جدید را نیز ندهد، باعث خواهد شد که نرخ فرسودگی و اختلال در تجهیزات کاهش پیدا کرده و در نتیجه‌ی آن هزینه تعمیرات و نگهداری آن‌ها هم به مقدار زیادی کاهش پیدا کند.

دستگاه ارائه شده توسط بهرشد توان این را دارد که اسید و نمک را از دیگ‌های بخار در ظرفیت‌های مختلف، حذف کند. همچنین باید اشاره کرد که اسید و نمک موجود در مبدل‌های حرارتی، برج‌های خنک‌کننده، پمپ‌ها، کمپرسورها، چیلرها، اواپراتورها و کندانسورها نیز با استفاده از رسوب زدای صنعتی بهرشد از بین خواهند رفت.

برای ثبت سفارش و خریداری این محصول از طریق وب‌سایت اقدام کنید. در ضمن شما می‌توانید با همکاران ما تماس گرفته و به صورت تلفنی نیز سفارش خود را ثبت نمایید.