شنبه - چهارشنبه 8 تا 18

خدمات و پشتیبانی

خدمات و پشتیبانی بهرشد همیشه در مطلوب‌ترین وضعیت ممکن در اختیار مشتریان ما است. علاوه بر مزیت‌های زیادی که دستگاه‌های رسوب‌زدای تولیدی شرکت بهرشد دارند، در بحث پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیز همیشه سعی کرده‌ایم که بیشترین، بهترین و بالاترین خدمات را در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.

برای مثال در بحث گارانتی، بهرشد در کنار دستگاه و محصولات تولیدی خود، گارانتی 10 ساله آن‌ها را نیز در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. همچنین علاوه بر گارانتی، بهرشد وارانتی 1 ساله را نیز همراه با محصولات به مشتری عرضه می‌کند که از عوامل برتری خدمات ما نسبت به محصولات و خدمات مشابه در بازار است.

مزیت دیگری که در بخش خدمات‌رسانی و پشتیبانی برای مشتریانمان در نظر گرفته‌ایم، انجام تعمیرات دستگاه‌ها با کمترین میزان هزینه در طول 10 سال بعد از نصب آن‌ها، است. این پشتیبانی و خدماتی که ذکر شد در کنار بالاترین کیفیت و کارایی ممکن، محصولات شرکت بهرشد را به گزینه‌ای ایدئال برای هر منزل، ساختمان و کارخانه‌ای تبدیل کرده است.

یکی دیگر از خدمات منحصربه‌فردی که توسط مجموعه ما در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد، تحویل و نصب رایگان دستگاه در محل مد نظر آن‌ها است. لازم به ذکر است که خدمات پس از فروش ما در سال اول مستمر و دوره‌ای انجام خواهد گرفت. همچنین اگر در سال اولِ استفاده از دستگاه‌های رسوب‌زدای بهرشد، این تجهیزات دچار خرابی و اختلال شوند ما به طور رایگان آن دستگاه را تعویض خواهیم کرد.

بهتر است که مشتریان ما در جریان باشند که تمامی خدمات پس از فروش و پشتیبانی‌ای که توسط مجموعه ما ارائه می‌شوند،‌ شامل حال تمامی محصولات و دستگاه‌های تولید شده در بهرشد می‌َشود. با توجه به همین توضیحات اگر دستگاهی که از ما خریداری کرده‌اید، دستگاه آبساز باشد یا یک دستگاه رسوب‌زدای خانگی یا از نوع صنعتی آن، تفاوتی در خدمات و پشتیبانی ارائه شده از جانب ما نداشته و شما می‌توانید با خیال راحت از آن‌ها استفاده کنید و روی گارانتی و وارانتی ما حساب کنید.