شنبه - چهارشنبه 8 تا 18

عکس

عکس رسوب و عوارض تشکیل رسوب در تجهیزات خانگی و صنعتی محتوایی است که در این بخش از وب‌سایت شرکت بهرشد بارگذاری خواهد شد. رسوب‌ها با توجه به جنس آن‌ها در هر وسیله یا تجهیزاتی به شکل خاصی بروز پیدا می‌کنند ولی در نهایت تمامی آن‌ها با انباشته شدن روی یکدیگر تبدیل به توده‌ای زبر و سخت می‌شوند که در دراز مدت عملکرد آن وسیله را با اختلال مواجه خواهند کرد.
به همین منظور برای این‌که مخاطب ما بتواند با رسوب‌ها و مضرات آن‌ها آشنا شود، در این بخش به صورت تصویری و به وسیله عکس، رسوب‌ها را بررسی کرده و آثار که بر جای می‌گذارند را نیز به تصویر خواهیم کشید.
در ادامه نیز تصاویری از انواع محصولات تولیدی شرکت بهرشد و نحوه کارکرد ‌آن‌ها را نیز منتشر خواهیم کرد. محصولات بهرشد به عنوان یک مجموعه نوآور و دانش‌بنیان، شامل انواع رسوب‌زدای خانگی و رسوب‌زداهای صنعتی می‌شوند. رسوب‌زدای خانگی ما دستگاهی است که در مجاورت آبگرمکن یا پکیج خانگی نصب شده و به وسیله بوبین‌ها و سوکت‌های آن‌ها به لوله‌های جریان آب متصل می‌شود. تصاویری از این دستگاه و متعلقات آن درون بسته‌بندی، نحوه نصب این دستگاه در مجاورت آبگرمکن یا پکیج، چگونگی وصل شدن آن به لوله‌های جریان آب گرم و آب سرد و نحوه عملکرد این دستگاه، از جمله تصاویری است که در این قسمت از وب‌سایت منتشر می‌شوند.
رسوب‌زداهای صنعتی تولید شده توسط بهرشد که مختص تجهیزات گرمایشی و تجهیزات سرمایشی، طراحی و ساخته شده‌اند نیز در این قسمت معرفی شده و عکس‌های متعددی از‌ آن‌ها را در معرض دید مشتریانمان قرار خواهیم داد. چگونگی نصب هر کدام از آن‌ها، اجزای مختلف این دستگاه‌ها و نحوه عملکرد آن‌ها روی هر محیط و تجهیزات مختلف، تصاویر این بخش را تکمیل خواهند کرد.
دستگاه آبساز live که آب سنگین را به آب سبک تبدیل می‌کند دیگر محصول مجموعه ما بوده که به صورت تصویری خدمت شما معرفی خواهد شد. دستگاه آر اند دی یا تولیدکننده ازن و عکس رسوب و تاثیرات آن از دیگر محتواهای منتشر شده در قسمت عکسِ گالری وب‌سایت بهرشد هستند.